Адаптер – SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot 9.5mm

SSD/HDD Caddy for notebook ODD

390 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002316 Категорија

Опис

Дебелина на кеди: 9.5mm Caddy интерфејс: SATA интерфејс за хард диск: SATA (2,5" sata и ssd дискови)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра