Кутија за Хард Диск – External Rack 2.5″ USB 2.0 Gembird for SATA U2S-5

Кутија за Хард Диск

320 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003725 Категорија

Опис

Погоден за повеќето SATA HDD од 2,5 инчи .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра