Кутија за Хард Диск – External Rack 2.5″ USB 3.0 Natec Oyster2 for SATA

OYSTER 2 – USB 3.0 external SSD/HDD 2.5” SATA enclosure

650 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002248 Категорија

Опис

Погоден за повеќето SATA HDD од 2,5 инчи .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра