Конектор – SPK-4

Конектори

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003411 Категорија

Опис

Спикон конектор 4-пински.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра