Сијалица – Kugla E14 25W Bistra

Сијалица Свеќа

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002016 Категорија

Опис

Сијалица E14 25W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра