Сијалица – Stedliva 12W HYS/12W/6400K/E14 220-240V SPIRALA

Економична Сијалица

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008006 Категорија

Опис

Сијалица 12W HYS/12W/6400K/E14 220-240V Спирала.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра