Сијалица – LAMP EF15HQ

Економична Сијалица

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005937 Категорија

Опис

Марка: HQ • Моќност: 9 вати • Фасонка: Е27 • Работни часови: ±6000 часа •

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра