Кабел со Конектори – SCART 80-2.5

Кабли со Конектори

260 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002270 Категорија

Опис

SCART Должина 2,5 m, конектор 1 SCART 21p21c Машки рамен конектор 2 SCART 21p21c Машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра