Кабел со Конектори – SCART 68

Кабли со Конектори

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004625 Категорија

Опис

SCART Должина 1,5 m, конектор 1- SCART 21p21c Машки конектор 2- 3x RCA машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра