Конектор/Адаптер – SCART 61

Кабли со Конектори

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004624 Категорија

Опис

Поврзување 1- SCART 21p21c машки, врска 2- SCART 21p21c Женски.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра