Кабел со Конектори – SCART 30/2

Кабли со Конектори

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005698 Категорија

Опис

SCART Должина 2 m позлатен, конектор 1- SCART 21p21c машки конектор 2- VGA женск

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра