Кабел со Конектори – SCART 28

Кабли со Конектори

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003442 Категорија

Опис

SCART Должина 1,5 m позлатен,конектор 1 SCART 8p21c машки конектор 2 SVHS машки + 2x RCA машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра