Кабел со Конектори – SCART 26SPL VLVP31825B05

Switchable SCART connection box SCART male – 2x SCART female 0.50 m black

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003443 Категорија

Опис

SCART кутија за поврзување со преклопување SCART машко – 2x SCART женски 0,50 m црна

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра