Конектор – SCART 09

Кабли со Конектори

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005007 Категорија

Опис

Скарт конектор за монтажа на кабел со лемење.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра