Куќиште за Лед Диода – RTM-3010

Chromium mount 3mm

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008318 Категорија

Опис

Куќиште за Лед Диода 3мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра