Куќиште за Лед Диода – RTF-5010

Конектори

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003592 Категорија

Опис

Куќиште за Лед Диода 19 mm 7 mm 13 mm 2гр.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра