Напојување – PSU 700W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE

PSU 20+4pin

870 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004347 Категории ,

Опис

Напојување за компјутер 700W Matrix 20+4pin конектор за напојување за ATX/BTX матични плочи 2x Molex конектор за напојување 4P конектор за напојување 2x Sata конектор за напојување 8cm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра