Напојување – Universal Fast Charger for Smartphones 35W PD Adapter USB-C,USB-A

Adaptive fast Charger

270 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004345 Категорија

Опис

Боја: Црна Карактеристики: (USB-C) Супер брзо полнење макс. 25 W, PD 3,0 PPS макс. 35 W / (USB-A) AFC, QC макс. 15 W / (C+A) 20 W + 15 W Интерфејс: USB-C.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра