Напојување – Power Adapter 12V 5A 5.5×2.5mm

12V 5A Plastic Case Adapter

490 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004104 Категорија

Опис

Current : 5,000 mA / 5 Amps 12 Volt Input : 100-240V ~ 50/60 MHz Output Voltage: 12V DC Usage Area: Decorative Lighting 5.5*2.5 Tip Case : Plastic Durable Body Color : Black Brand: Powermaster

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра