Напојување – Power Adapter 5V 2A 5.5×2.5MM

Power Adapter

240 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004755 Категорија

Опис

Напојување – 5V 2A , Switching 5.5×2.5mm Конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра