Контакт Спреј – PRF FIRST1/96P

Teflon-boosted spray 85 ml

380 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002299 Категорија

Опис

Повеќенаменските масла со тефлон во основа беа привилегија за одржување на индустријата и за професионалците. Новото масло за прскање First1 се базира на маслото PRF Teflube.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра