Контакт Спреј – Blue Bird Degreaser and Cleaner 250ml

Degreaser and Cleaner

230 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 026025 Категорија

Опис

Спреј за чистење на прашина маснотии и нечистотии. Не остава траги и спарува целосно и не предизвикува штета. Можи да се користи во сите електронски, механички и оптички уреди, компјутери, телевизори, ДВД, ЦД плеери, телекомуникациска опрема и др. Да не се остава на место директно изложено на сонце. Не прскајте во отворен оган. Да се користи со заштитна опрема.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра