Контакт Спреј – Blue Bird Contact Cleaner and Lubricant

Contact Cleaner and Lubricant

230 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005051 Категорија

Опис

Чистач и подмачкувач за екстремно осетливи контакти и електро механички уреди. НЕСПРОВОДЛИВ.
Се употребува: Прецизната механика, видео рекордери, канцелариски машини.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра