Компримиран Воздух – Air Duster Gembird CK-CAD-FL600 600ml

Compressed air duster (flammable), 600 ml

290 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002956 Категорија

Опис

Лесно ги чисти сите тешко достапни места. Додатно цевче за прецизно дување. 100% Озон безбеден. Не прскајте директно врз некоја личност или животно.
Исклучете ги од напојување деловите врз кои ќе дувате со компримираниот воздух.
Амбалажа: Не го тресете, пунктирате или загревате над 50C
Екстремно запаливо: Не прскајте во отворен оган или жешка површина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра