Контакт Спреј – PRF 22/220

Electrosol antistatic foam 220 ml

355 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002955 Категорија

Опис

Антистатичка пена за чистење. Исклучително погоден за чистење на надворешноста на компјутерите и телевизорите. Примена: ТВ-екрани, монитори, видео сетови. Содржина 220 мл.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра