Напојување – Power Adapter Universal 3-12V 2A KTWD24-312 Intez

Universal AC-DC adapter

520 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005791 Категорија

Опис

Output power: 24W max Input voltage: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz, 0.8 A max Output DC voltage: 3, 4.5, 5, 6, 7.5, 9, 12 +/- 0.1 V at 2 A max, "+" is central

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра