Напојување – Power Adapter PM-4531 12V 2A 5.5×2.5

Adapter

290 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004754 Категорија

Опис

Опис: Адаптер за напојување
Напон: 12 волти
Струја: 2 ампери
Совет: 5,5×2,5 mm
Тип на штекер
Издржливо тело
Функција: Мини адаптер за уред
Материјал: пластична футрола
Црна боја
Квалитетна, долготрајна употреба
CE сертифициран
Модел: HL-2202

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра