Напојување – Power Adapter for Tablet 5V 2A

Adapter

220 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008014 Категорија

Опис

Power Adapter for Tablet 5V / 2A (2,5×0,8mm DC plug)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра