Радио – Portable Radio FM Trevi Cuba RA 742T White

Portable Radio

890 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005857 Категорија

Опис

» Мал и лесен » FM бенд » AUX-IN » Слушање преку звучник » LED ON/OFF индикација / подесување и светло за јачина » Телескопска антена » Напојување: 4 батерии „AA“ (UM3) » Големина: 165 x 95 x 42 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра