Разделник – VSPL34002BP 4-Port Active w/PSU HDMI Splitter Black

4-Port | HDMI Splitter | Black

450 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004083 Категорија

Опис

HDMI сплитер 1 во 4 излези HDMI. Дистрибуира видео и аудио сигнал од 1 HDMI извор на 4 HDMI дисплеи истовремено. Без губење на сигналот, без доцнење. 4K Ultra HD резолуција.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра