VGA to HDMI Converter

Конвертер

580 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010271 Категорија

Опис

Input: VGA

Output: HDMI

Support Resolution: 720P,1080i,1080P.

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра