mk Macedonian

PC-LA6B

Кабли со Конектори

230 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Конектор : (DC4.8X1.7)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра