Кабел со Конектори – PC-LA114-K

Конектори

230 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002869 Категорија

Опис

Кабел со конектор за напојување. Дијаметар 3.0 mm х Дијаметар 6.35 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра