Конектор – PC-006

Конектори

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003409 Категорија

Опис

Конектор за напојување. Дијаметар 3.1 mm х Дијаметар 6.3 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра