Конектор – PC-003

Конектори

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003234 Категорија

Опис

Конектор за напојување. Дијаметар 2.1 mm х Дијаметар 5.5 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра