Конектор – NTR-NYS352

Конектори

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003519 Категорија

Опис

RCA Машки конектор за монтажа на кабел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра