Адаптер за Лаптоп – Notebook Adapter 90W for HP/COMPAQ 19V 4.74A 7.4×5.0mm

Notebook Universal Power Adapter

690 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008230 Категорија

Опис

Адаптер за лаптоп 90W . COMPAQ HP 19V 4,74A приклучок 5,0/7,4 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра