Адаптер за Лаптоп – Notebook Adapter 65W for Lenovo 20V 3.25A 4.0×1.7mm plug

LENOVO

680 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002835 Категорија

Опис

Големина на DC конектор: 20V 3,25A Влез: AC100-240V (светска употреба) Излез: DC20V 3,25A Моќност: 65W DC Големина на конектор: Внатрешен дијаметар: 4,0mm Надворешен дијаметар: 1,7mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра