Адаптер за Лаптоп – Notebook Universal Power Adapter 45W for IBM/LENOVO 20V 2.25A Rectangular plug – Compatible

Лаптоп Адаптер

790 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005785 Категории ,

Опис

Адаптер за лаптоп 45W . Компатибилен за IBM LENOVO 20V 2,25A правоаголен приклучок без кабел за напојување: AC100-240V. Излез: DC20V 2,25A Моќност: 45W.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра