Адаптер за Лаптоп – Notebook Adapter 7.4X5.0 19.5V 4.62A

Notebook Adapter

690 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005945 Категорија

Опис

Dell Адаптер за лаптоп 19.5V 4.62A конектор 7.4×5.0mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра