Напојување – Power Adapter 24V 4A 5.5×2.5MM

Power Adapter

650 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008243 Категорија

Опис

  1. Input: AC 100–240V, 50/60Hz 2. Output: for DC 24V 4A 3. Power: 96W 4. Outlet: 3 prong 5. Connecter size: 2.5×5.5mm 6. Size of the item: 110x50x30mm 7. Package size: 165x75x50mm
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра