Notebook Adapter 4.0Х1.7mm 19V 2.37A

Адаптер

690 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004718 Категорија

Опис

4.0Х1.35ММ 19V 2.37А

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра