Адаптер за Лаптоп – Notebook Adapter 65W for Asus 19V 3.42A 4.0/1.35mm

Laptop Charger for Asus Ultrabook

690 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008692 Категорија

Опис

Компатибилни модели на лаптопи: Полнач за лаптоп за 0A001-00040700 0A001-00043100 0A001-00044500 0A200-00021900 ADP-65AW ADP-65JH DB0400431000000000000010000000000DB 840001001 0-XB3NN0PW00010Y D553MA D553MA-HH01 R515MA ASUS BX21A ASUS BX31A ASUS BX31E

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра