Конектор – NC-303

Конектори

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004987 Категорија

Опис

Машки Н-Конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра