Безжично Глувче Nedis MSWS400RD 800 / 1200 / 1600 dpi

Wireless | 800 / 1200 / 1600 dpi | Adjustable DPI | Number of buttons: 3 | Both Handed

440 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005892 Категорија

Опис

Безжичен глушец со гумени страни и ергономски дизајн за да се зголеми удобноста при работењето на компјутер или лаптоп и за левата и за десната рака. Работи преку компактен приемник кој може да се чува на дното по употреба.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра