Глувче – Nedis GMWD300BK Gaming Mouse

Wired | 800 / 1600 / 2400 / 4000 dpi | Adjustable DPI | Number of buttons: 8 | Programmable buttons | Right-Handed | 1.50 m | LED

530 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005809 Категорија

Опис

• Осум копчиња • Осветлени • Оптички резолуции до 4000 dpi • Издржлив – плетен кабел за еластичност и животен век на удар од над 5 милиони Спецификации на производот Ширина 79 mm Висина 42 mm Длабочина 125 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра