Глувче – Mouse HELLO HL-37 SLIM CASE 1000 DPI OPTICAL

Optical mouse, USB, black

130 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 009952 Категорија

Опис

Жичен глушец, лесен, преносливо тело, естетски стилски дизајн.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра