Глувче – Mouse HELLO HL-18736 / XT-610 800 DPI OPTICAL

OPTICAL MOUSE

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002303 Категорија

Опис

Професионален жичен глушец, лесен, преносливо тело, естетски стилски дизајн.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра