Конектор – MDC-104

Конектори

55 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003258 Категорија

Опис

DIN 8-пински Женски конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра