Maxell-CR2025

Литиумска батерија

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002097 Категорија

Опис

2025 3V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра